BMTECHNOLOGY FOTO&VIDEO

Znajdź ekipę na swój ślub, studniówkę czy też wymarzoną sesję zdjęciową

Pojawiliśmy się na rynku w 2010 roku. Nieśmiało przekształcając hobby w pracę. Od zawsze chęć rejestrowania tego co nas otacza sprawiała nam frajdę, ale nigdy nie przypuszczaliśmy, że jedno z wielu hobby przerodzi się w sposób na życie.

Wykonujemy różne zlecenia, jednakże to rejestracja ślubów jest przeważającym motywem naszych poczynań. Pracujemy na terenie całej Polski jednak z racji naszego pochodzenia najczęstszym miejscem naszej pracy są województwa Lubelskie, Mazowieckie i Zachodniopomorskie. W szczególności Łuków, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski i oczywiście Warszawa a po zachodniej stronie polski W Dębnie, Myśliborzu, Kostrzynie nad Odrą czy też Gorzowie Wielkopolskim. Miło wspominamy również wizytę w Sulechowie, Krakowie czy w małej lecz malowniczej miejscowości na Kaszubach.

Staramy się by nasze filmy i fotki wyróżniały się z tłumu podobnych scen a kolorystyka raziła podkręconymi barwami niczym z bajki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami w portfolio na stronie jak i na fanpagu a w szczególności do spotkania na żywo. Żaden internetowy opis nie zastąpi tradycyjnej rozmowy a i fotki po wywołaniu dostarczają więcej doznań niż te widziane na monitorze komputera gdzie nie można ich dotknąć... poczuć. Film w pełnej rozdzielczości również prezentuje się o niebo lepiej niż ten sam fragment umieszczony na potrzeby internetu.

Spotkanie nic nie kosztuje :-) pozdrawiamy... Iwona & Mariusz

Nasze rozwiązania technologiczne

Pracujemy na sprzęcie marki Canon, Sony oraz Panasonic, a także oprogramowaniu Adobe i Grass Valley

Warto wymienić lustrzankę pełno klatkową Canon 6D oraz cropa Canon 7D, główny obiektyw Canon 24-70 2,8 II USM + kilka innych szkieł. Kamerę 4K Sony PXW-Z150 z plastyką obrazu jak w lustrzance a o dużo lepszej ergonomii pracy. W zapasie zastępcza kamera Panasonic AC-130 Full HD. System stabilizacji flycam 5500. Kran kamerowy ALBATROS.

Pracuję... nie piję


Informujemy, naszych przyszłych klientów, iż podczas pracy nie spożywamy alkoholu:-)

Napisz do nas

Formularz Kontaktowy


Adresat:
Biaduń Mariusz
Biaduń Iwona